Rezygnacja z udziału:
Nie ma możliwości otrzymania zwrotu za bilety ani możliwośći przepisania biletu na kolejną edycję.do 6 listopada bez problemu będzie możliwość przepisania biletu na inną osobę. Jednakże, w celu utrzymania proporcji, obowiązywać będzie zasada: lider może przepisać passa na innego lidera, a follower na followera lub lidera.
Aby to zrobić, skontaktuj się wcześniej z organizatorem drogą mailową: [email protected] - nowy posiadacz musi się zarejestrować: Choose your ticket | Wybierz bilet -> I am buying a full pass from someone else | Odkupuję bilet od innej osoby -> Present full pass holder's email l Email obecnego posiadacza.

  • Do 1 października (włącznie) przepisanie biletu jest bezpłatne.
  • Do 23 października - nowy posiadacz biletu musi zapłacić 10 EUR / 40 zł lub dopłacić różnicę do obecnego progu cenowego - wybiera co jest korzystniejsze
  • Do 6 listopada - nowy posiadacz biletu musi zapłacić 15 EUR / 60 zł lub dopłacić różnicę do obecnego progu cenowego - wybiera co jest korzystniejsze
  • Po 6 listopada - przepisanie biletu nie jest już możliwe, nie jesteśmy w stanie odpisywać nawet na wiadomości po tej dacie!

Zasady na Stadionie Śląskim

  • Na imprezy jak i warsztaty możesz wnieść jedzenie jak i napoje (z wyłączeniem butelek szklanych i alkoholu).
  • Dostępnę będą dwie bezpłatne szatnie: główna gdzie bez problemu zostawicie odzież wierzchnią, buty i walizki oraz podzielona na męską i damską część gdzie swobodnie możecie się przebrać. Koniecznie sprawdźcie plan obiektu!
  • Walizki można zostawić w szatni podczas piątkowego przyjazdu oraz niedzielnego wyjazdu (bez żadnych opłat).

Odbiór biletów
Nie wysyłamy potwierdzenia przyjęcia przelewu, nie wysyłamy biletów elektronicznych - prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty lub paszport w celu weryfikacji uczestnictwa na wejściu przed odbiorem opaski festiwalowej.

Zastrzeżenia
Organizator zastrzega sobie prawo zmiany instruktorów oraz zmian w programie (wyłącznie z powodów losowych). Zmiana taka nie uprawnia do zwrotu biletu.

Wykluczenie odpowiedzialności organizatora
W przypadku odwołania festiwalu z przyczyn niezależnych od organizatorów. np. COVID i obostrzenia rządowe, oraz braku możliwości przeniesienia festiwalu na kolejny rok, organizator dokona zwrotu za zakupione bilety, do 2 miesięcy od daty festiwalu. W tym wypadku, organizator zmuszony jest pobrać 10% od opłaconej kwoty na koszty bankowe i serwisowe.

Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione na terenie warsztatów, imprez oraz hoteli.

Zapisując się na zajęcia podczas Wydarzenia, uczestnik jest świadom własnego stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej, a w zajęciach bierze udział na własną odpowiedzialność. Organizatorzy Wydarzenia nie odpowiadają za kontuzje Uczestników zajęć.

Bezpieczeństwo
Wszelkie przejawy agresji prosimy zgłaszać do ochrony. Będą one skutkowały usunięciem uczestników z wydarzenia.

Obiekty są monitorowane: uczestnik który znajdzie się poza wyznaczoną strefą (ograniczoną tensami), może utracić opaskę, co jest jednoznaczne z utratą biletu. Aby wrócić na festiwal będzie musiał zakupić ponownie bilet.

Komunikacja
Wszelka wiążąca komunikacja z organizatorem musi odbywać się drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | Komunikacja innymi drogami jak np. przez portal Facebook, Intragram lub Youtube jest wyłącznie informacyjna.

RODO
Przeczytaj o polityce RODO

Wysyłanie maili
Twój mail zostanie zapisany do naszej bazy maili aby otrzymać coroczną informację festiwalową. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, zostaw taką informację w ostatanim kroku rejestracji.

COVID

Polska zniosła wszystkie ograniczenia.

Faktura VAT

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i chcesz otrzymać fakturę VAT na zakup biletu, prosimy o zamieszczenie takiej informacji podczas rejestracji w formularzu na ostatniej stronie w polu "Jeżeli masz jakieś wątpliwości lub pytania, napisz do nas!", wraz z danymi do jej wystawienia.

Biuro Festiwalowe

Odbiór opasek możliwy będzie:

Piątek: 19:30 - 1:30

Sobota: 12:00 - 15:00

Sobota: 22:00 - 00:30


Some error with the map? Click here :)