Imprezy i warsztaty w jednym miejscu: Stadion Śląski

Stadion Śląski to najbardziej niesamowite miejsce, jakie mogliśmy sobie wymarzyć na organizację naszego festiwalu! Przestrzeń jest ogromna - główna sala taneczno-warsztatowa to 700m2 miejsca do tańca, druga sala z lustrami to aż 300m2 (zajęcia Advanced Masterclass)! Na marathon mamy ponad 700m2. Główna sala posiada specjalne wygłuszenia akustyczne, aby lepiej słyszeć co mówią nasi artyści! A to nie wszystko, ponieważ do naszej dyspocyzji, mamy łącznie dwa razy tyle przestrzeni!

Stadion Śląski położony jest w Parku Śląskim na granicy Katowic i Chorzowa. Oddalony jest o 10-15 minut pieszo od proponowanych hoteli! Na trasie pomiędzy hotelami a stadionem znajduje się bardzo duży sklep spożywczy (nie jest on czynny w niedzielę). Warsztaty i imprezy odbywać będą się w budynku trybuny wschodniej (wejście/wjazd przez bramę nr 7b) skąd rozpościera się widok na stadion, w tym murawę! Do naszej dyspozycji mamy super nagłośnienie, dużo toalet, kilka szatni, jak również miejsca siedzące.

Dostępnę będą dwie bezpłatne szatnie: główna gdzie bez problemu zostawicie odzież wierzchnią, buty i walizki oraz podzielona na męską i damską część gdzie swobodnie możecie się przebrać. Koniecznie sprawdźcie plan obiektu!

Podczas warsztatów będzie dostępna kawiarnia gdzie będziecie mogli zakupić kawę, herbatę, pyszne soki oraz mamy nadzieję nasz ukochany serniczek ;)

Podczas imprez do Waszej dyspozycji będzie profesjonalny bar, a to oznacza duży wybór napojów bezalkoholowych jak i alkoholowych!

Warsztaty podzielone są na dwie sale: Open oraz Advanced Masterclass, prosimy zapoznać się z planem obiektu!

Bezpłatna nielimitowana woda

Od nas otrzymujecie bezpłatne uzupełnianie swoich butelek z dystrybutorów, a od Stadionu Śląskiego zezwolenie na ich wnoszenie (nie szklanych)!

Zasady na Stadionie Śląskim

Co można wnieść, a czego nie? Znajdziesz tutaj: Regulamin i FAQ

Parking

Przy Stadionie Śląskim będzie do naszej dyspozycji ogromny, bezpłatny parking - pamiętajcie aby TUŻ PRZED wyjazdem zwalidować na recepcji (odbić na czytniku) bilet parkingowy (sprawdź mapę gdzie to zrobić, bez tego będziecie musieli zapłacić za każdą godzinę parkowania)! Wjazd i wyjazd musi nastąpić tą samą bramką - sugerujemy wzjazd od strony Centrum Handlowego AKS Chorzów. Przy wyjeździe po godzinie 23:00 bramka otwiera się automatycznie bez potrzeby walidacji biletu parkingowego.

Transport

Adresy

Imprezy i warsztaty: Stadion Śląski - GATE 7b - Katowicka 10 Street, 41-500 Chorzów City, Poland
Before Party*: 7 November - Thursday Dance School La Clave - Chorzowska 11, Katowice
After Party*: 11 November - Monday Dance School Good Mood - Paderewskiego 35, Katowice
*Before and After Party - extra paid, all info you can find here.

Program imprez i warsztatów

Zobacz pełny program tutaj!

Discover our region

You're planning to be in Katowice before the festival or maybe stay longer after the weekend? 😁 Here are some ideas on what you can do and see in the area 💡

Stadion Śląski

Biuro Festiwalowe

Odbiór opasek możliwy będzie:

Piątek: 19:30 - 1:30

Sobota: 12:00 - 15:00

Sobota: 22:00 - 00:30


Some error with the map? Click here :)