2 nocne imprezy i wszystkie warsztaty w jednym miejscu: Stadion Śląski

Stadion Śląski to najbardziej niesamowite miejsce, jakie mogliśmy sobie wymarzyć na organizację naszego festiwalu! Przestrzeń jest ogromna - główna sala taneczno-warsztatowa to 700m2 miejsca do tańca, druga sala z lustrami to aż 300m2 (zajęcia Advanced Masterclass i Femininity Class)! Główna sala posiada specjalne wygłuszenia akustyczne, aby lepiej słyszeć co mówią nasi artyści! A to nie wszystko, ponieważ do naszej dyspocyzji, mamy łącznie dwa razy tyle przestrzeni!

Stadion Śląski położony jest w Parku Śląskim na granicy Katowic i Chorzowa. Oddalony jest o 10-15 minut pieszo od proponowanych hoteli! Na trasie pomiędzy hotelami a stadionem znajduje się bardzo duży sklep spożywczy (nie jest on czynny w niedzielę). Warsztaty i imprezy odbywać będą się w budynku trybuny wschodniej (wejście/wjazd przez bramę nr 7b) skąd rozpościera się widok na stadion, w tym murawę! Do naszej dyspozycji mamy super nagłośnienie, dużo toalet, kilka szatni, jak również miejsca siedzące.

Dostępnę będą dwie bezpłatne szatnie: główna gdzie bez problemu zostawicie odzież wierzchnią, buty i walizki oraz podzielona na męską i damską część gdzie swobodnie możecie się przebrać. Koniecznie sprawdźcie plan obiektu!

Podczas warsztatów będzie dostępna kawiarnia gdzie będziecie mogli zakupić kawę, herbatę, pyszne soki oraz mamy nadzieję nasz ukochany serniczek ;)

Podczas imprez do Waszej dyspozycji będzie profesjonalny bar, a to oznacza duży wybór napojów bezalkoholowych jak i alkoholowych!

Ze względów bezpieczeństwa niedozwolone jest wnoszenie własnych napojów na imprezy na Stadionie Śląskim (od 19:00)! Sprawdź specjalną ofertę nielimitowana woda podczas imprez i warsztatów!. Zakaz wnoszenia napojów dotyczy również piątkowych warsztatów, tuż przed imprezą: Regulamin i FAQ.

W tym roku warsztaty podzielone są na dwie sale: Open oraz Advanced Masterclass, prosimy zapoznać się z planem obiektu!

Niedzielna impreza: szkoła tańca La Clave - 2 parkiety

W niedzielę zapraszamy na imprezę w formie domówki do naszej zaprzyjaźnionej, bardzo klimatycznej partnerskiej szkoły La Clave, gdzie będziemy się bawić na 2 salach (na obu 100% zouka) Uwaga - każdy może przynieść co tylko dusza zapragnie - napoje (w tym alkoholowe), przekąski itp. (sklep znajduje się zaraz pod szkołą i jest czynny do 22:00). Do La Clave dojedziecie tramwajem z hoteli w czasie krótszym niż 15 minut, jest to 9 przystanków liniami: T6, T11, T19 które odjeżdzają co 10/15 minut!

Parking

Przy Stadionie Śląskim będzie do naszej dyspozycji ogromny, bezpłatny parking - pamiętajcie aby TUŻ PRZED wyjazdem zwalidować na recepcji (odbić na czytniku) bilet parkingowy (sprawdź mapę gdzie to zrobić, bez tego będziecie musieli zapłacić za każdą godzinę parkowania)!. Wjazd i wyjazd musi nastąpić tą samą bramką - sugerujemy wzjazd od strony Centrum Handlowego AKS Chorzów. Przy wyjeździe po godzinie 23:00 bramka otwiera się automatycznie bez potrzeby walidacji biletu parkingowego.

W niedzielę (szkoła tańca La Clave) proponujemy zaparkować przed szkołą (od frontu duże okna na piętrze, parking bezpłatny), prosimy nie parkować pomiędzy blokami i stosować się do znaków.

Transport

Adresy

Imprezy i warsztaty: Stadion Śląski - GATE 7b - Katowicka 10 Street, 41-500 Chorzów City, Poland
Impreza niedziela: La Clave - Chorzowska 11 Street, Katowice City, Poland

Program imprez i warsztatów

Zobacz pełny program tutaj!

Stadion Śląski

 

Szkoła Tańca La Clave

Biuro Festiwalowe

Rejestracja na Silesian Zouk Festival możliwa będzie:

Piątek: 19:30 - 1:00

Sobota: 11:00 - 13:30


Some error with the map? Click here :)
Silesian ZOUK Festival | 5 - 8 November 2021 | Katowice, Poland. Designed By mappo.pl