Pozostało: 218 dni
Kup bilet teraz!

Bilety

Obiady z dowozem w czasie warsztatów

Tylko 23 zł za jednodaniowy obiad (46 zł za dwa dni obiadów)! Do wyboru zestawy wegańskie, jak i dla mięsożerców! :D Jeśli chcesz zamówić obiady na 2 dni, prosimy o przelew kwoty za nie razem z przelewem za full pass oraz zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu zgłoszeniowym. Cena zawiera eco opakowanie wymagane przez nowe prawo.

Sobota

  1. Roladka drobiowa panierowana z warzywami, ziemniaki, surówka
  2. Pulpeciki wieprzowe w sosie pieczeniowym, kasza pęczak ze świeżymi ziołami, surówka
  3. Wegański falafel warzywny, kasza pęczak ze świeżymi ziołami i wegańskim sosem pesto, surówka

Niedziela

  1. Filet drobiowy w chrupiącej panierce, sos pesto, ziemianki, surówka
  2. Tradycyjna rolada śląska wieprzowa, kluski, sos pieczeniowy, surówka
  3. Wegańskie curry z warzywami na mleku kokosowym, podane z ryżem i sałatką

Uwaga

Możliwość zakupu lunchy tylko w rejestracji do 25 października - po tej dacie nie będzie już opcji dokupienia obiadów.

Podczas imprez do Waszej dyspozycji będzie profesjonalny bar, a to znaczy bardzo duży wybór napojów bezalkoholowych jak i alkoholowych!
Udało się nam wspólnie przekonać Stadion Śląski, że jesteśmy super kulturaną grupą wynajmującą obiekt, przez wszystkie lata wynajmu, ochrona nie musiała interweniować ani razu - dlatego od tej edycji nie obowiązuje nas ograniczenie względem wnoszenia wody (w tym na imprezach)! Od nas otrzymujecie bezpłatne uzupełnianie swoich butelek z dystrybutorów, a od Stadion Śląskiego zezwolenie na ich wnoszenie (pełnych też)!
Oczywiście ze względów bezpieczeństwa nie mogą to być szklane butelki z wodą czy sokami. Dodatkowo obowiązuje kategoryczny zakaz wnoszenia jakiegokolwiek alkoholu!

Podczas warsztatów będzie też dostępna kawiarnia gdzie będziecie mogli zakupić kawę, herbatę, pyszne soki oraz mamy nadzieję nasz ukochany serniczek ;)

Bilety będą dostępne w sprzedaży 9 lutego 15:30 GMT+1

Bilety są obecnie dostępne

Jak co roku nie przewidujemy biletów na same imprezy! Kup bilet teraz zanim ceny wzrosną! Każdy bilet upoważnia do wstępu na warsztaty + social room + imprezy nocne.


Full Pass

Open Pass - główna sala. Zapisy dla każdego, nie musisz mieć pary do zapisów, na zajęciach są normalne zmiany w parach. W cenie biletu wszystkie dzienne imprezy oraz 3 nocne (piątek, sobota, niedziela).

Group FULL PASS

To samo co Open Pass - głowna sala. Zapisy dla osób posiadających grupowy kod zniżkowy.

Advanced Course **

Wyłącznie dla bardzo zaawansowanych tancerzy! Zajęcia advanced odbywają się w tym samym czasie co zajęcia open! Aż 8h zajęć advanced masterclass + wszystko co w Open Pass! Zapisy wyłącznie w parach, brak zmian w parach! Maksymalnie 35 par.


** W tym roku Advanced Course należy wybrać w dalszym kroku rejestracji, w sekcji Extra options. Pozwoli to na łatwe przepisanie rozszerzenia na inną osobę lub odsprzedanie osobno w przypadku niespodziewanych wypadków. Organizatorzy mogą odmówić akceptacji Twojego zgłoszenia na Advanced Course!

Full Pass

Group Full Pass

Advanced Course ***

Aktualne ceny znajdziesz w formularzu rejestracyjnym -> Zarejestruj się i kup bilet!

Każda kwota podana w tabeli to koszt biletu dla jednej osoby, a grupy zniżkowe znajdziesz klikając tutaj!
*** na Advanced Course dopłata wzrasta co 10 passów

Kroki rejestracji

Po wypełnieniu formularza otrzymasz email potwierdzający jego wypełnienie, a następnie drugi, zawierający konto do przelewu w zależności od wybranej waluty. Drugi email nie jest wysyłany automatycznie, więc jego przesłanie może zająć do 24 godzin. Pamiętaj - data rejestracji za pomocą formularza jest datą gwarancji ceny biletu! Po otrzymaniu od nas drugiego maila (z danymi do przelewu bankowego), masz 48 godzin na wykonanie przelewu. Po 48 godzinach bilet wraca do puli, a Twoja rezerwacja jest anulowana.

Odbiór biletów

Nie wysyłamy potwierdzenia przyjęcia przelewu, nie wysyłamy biletów elektronicznych - prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty lub paszport w celu weryfikacji uczestnictwa na wejściu przed odbiorem opaski festiwalowej.

Program warsztatów

Zajęcia advanced course odbywają się w tym samym czasie co zajęcia open! Wybierasz zatem albo zajęcia Advanced Masterclass Course albo Open Pass (Full Pass) Możesz swobodnie przechodzić pomiędzy zajęciami i maratonem! Sprawdź program warsztatów aby zobaczyć co dokładnie wybierasz.

Ważne informacje

W każdej puli dostępne jest maksymalnie 50 biletów. W przypadku biletów advanced tylko 5 par (10 biletów). Po wykupieniu wszystkich biletów przez uczestników, cena wzrasta i obowiązuje kolejna pula według kolejności. Podczas trwania rejestracji dołożymy wszelkich starań, aby utrzymać jak najbardziej wyrównane proporcje leader-follower!

Pamiętaj, aby podczas odbioru opaski na festiwalu mieć przy sobie swój dowód osobisty! Rezygnacja z udziału: Regulamin i FAQ

Advanced Course

Zajęcia advanced odbywają się w tym samym czasie co zajęcia open! Druga osoba z pary musi się również zarejestrować i podać Twój email podczas rejestracji, tak jak Ty jej podczas swojej! Prosimy pamiętać aby rejestrować się jedna osoba po drugiej aby mieć zagwarantowaną cenę biletu, cena zmienia się po rejestracji 10 osób (a nie par)!

A może chcesz otrzymać zniżkę?

Napisz do nas, jeżeli jesteś zainteresowany stworzeniem grupy w swoim regionie i chcesz otrzymać zniżkę na swój full pass! Grupy zaczynają się już od 5 osób (Ty jako twórca grupy to 6 osoba), przewidujemy zniżkę dla twórców grupy jak i uczestników! Nasz mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grasz na imprezach, robisz fajne zdjęcia lub kręcisz filmy?

Chciałbyś dołączyć do naszej ekipy? Napisz do nas na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro Festiwalowe

Odbiór opasek możliwy będzie:

Piątek: 19:00 - 1:30

Sobota: 12:00 - 13:30

Sobota: 22:00 - 00:30


Some error with the map? Click here :)