Bilety są obecnie dostępne

Wyłącznie dla zaawansowanych tancerzy! Aż 8h zajęć advanced masterclass + 5h open workshop + 3 imprezy! Zapisy wyłącznie w parach, brak zmian w parach! Ograniczona liczba miejsc! Organizatorzy mogą odmówić akceptacji Twojego zgłoszenia! W tym roku nie przewidujemy biletów na same imprezy! Kup bilet teraz zanim ceny wzrosną!

PLN

Early Bird **

PULA I **

PULA II **

Pełny bilet

360 zł

390 zł

420 zł

PULA III **

PULA IV **

PULA V

450 zł

520 zł

niedostępne

* Zajęcia advanced odbywają się w tym samym czasie co zajęcia open! Wybierasz zatem albo opcję Advanced Masterclass Course albo zwykły open pass na Silesian Zouk Festival.
** tylko 10 biletów (5 par) w tej cenie!

Zarejestruj się i kup bilet!

Druga osoba z pary musi podać Twój email podczas rejestracji!

Prosimy pamiętać aby rejestrować się jedna osoba po drugiej aby mieć zagwarantowaną cenę biletu, cena zmienia się po rejestracji 10 osób (a nie par)!

Program warsztatów

Sprawdź program warsztatów aby zobaczyć co dokładnie wybierasz.

Kroki rejestracji

Po wypełnieniu formularza otrzymasz email potwierdzający jego wypełnienie, a następnie drugi, zawierający konto do przelewu w zależności od wybranej waluty. Drugi email nie jest wysyłany automatycznie, więc jego przesłanie może zająć do 12 godzin.

Pamiętaj - data rejestracji za pomocą formularza jest datą gwarancji ceny biletu!

Po otrzymaniu od nas drugiego maila (z danymi do przelewu bankowego), masz 48 godzin na wykonanie przelewu. Po 48 godzinach bilet wraca do puli, a Twoja rezerwacja jest anulowana.

Ważne informacje

W każdej puli dostępne jest maksymalnie 5 podwójnych biletów. Po wykupieniu wszystkich biletów przez uczestników, cena wzrasta i obowiązuje kolejna pula według kolejności. Przewidywana liczba uczestników Advanced Masterclass Course to od 15 do 25 par.

Rezygnacja z udziału: Regulamin i FAQ

W czasie warsztatów dołożymy wszelkich starań, aby utrzymać jak najbardziej wyrównane proporcje leader-follower!

Pamiętaj, aby podczas odbioru opaski na festiwalu mieć przy sobie swój dowód osobisty!

A może chcesz otrzymać zniżkę?

Napisz do nas, jeżeli jesteś zainteresowany stworzeniem grupy w swoim regionie i chcesz otrzymać zniżkę na swój full pass! Grupy zaczynają się już od 5 osób (Ty jako twórca grupy to 6 osoba), przewidujemy zniżkę dla twórców grupy jak i uczestników! Nasz mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro Festiwalowe

Rejestracja na Silesian Zouk Festival możliwa będzie:

Piątek: 19:30 - 2:00

Sobota: 11:00 - 13:30

Silesian ZOUK Festival | 15 - 17 November 2019 | Katowice, Poland. Designed By mappo.pl