Kris Leczek (Soul Zouk)

Krzysztof rozpoczął swoją przygodę z Zoukiem w 2010 w Londynie i rok póżniej odbył swoją pierwszą wyprawę do Brazylii gdzie odkrył SoulZouka i zaczął naukę z twórcami tej metodologii. Obecnie jest on jedynym ceryfikowanym instruktorem SoulZouk z poza Brazylii i promuje tą metodologię na świecie.
Krzysztof przed Zoukeim przez wiele lat uczył Salsy oraz Bachaty w Wielkiej Brytanii gdzie też został ceryfikowanym instruktorem tańca w organizacji UKA. Zouka zaczął uczyć od 2013 roku w Londynie i do 2016 uczył dla najwiekszych Londyńskich szkół tańca jak Caramelo, LatinCollective, DanceBuzz i innych. Obecnie prowadzi regularnie warsztaty w Europie oraz coraz cześciej na większych festiwalach miedzynarodowych. Uczył już w Anglii, Szwecji, Niemczech, Hiszpanii, Libanie, Malezji, Brazylii, Singapurze, Holandii, Luksemburgu, Danii, Szwajcarii oraz Polsce.

Aleksandra Kowalczyk

Swoją taneczną historię Ola zaczynała w wieku 7 lat przychodząc na pierwsze zajęcia z akrobatyki i tańca sportowego. Będąc jeszcze w podstawówce zapisała się na taniec towarzyski jednak prawdziwą pasję odkryła w krokach jazzowych. Jazz towarzyszył jej przez kilka lat treningów i występów w MDK. Do tańców socjalowych namówiła ją siostra, przyprowadzając ją na pierwsze zajęcia salsy. Ola bardzo szybko wpadła w salsowy wir imprez i festiwali. Jeździła często po kraju i za granicę szlifując kroki salsy i bachaty, gdy w 2012 natknęła się na zouka. To właśnie ten taniec w magiczny sposób skradł jej serce. Bardzo szybko miłość do zouka przerodziła się w pokazy oraz pierwsze kursy prowadzone przez Olę. W 2016 Ola rozpoczęła współprace z Krisem, który wprowadził ją w świat Soulzouka. Współpraca szybko zaowocowała w liczne propozycje wyjazdów warsztatowych oraz pierwsze regularne zajęcia SoulZouka w Warszawie.
Ola jako studentka „ Choreografii i technik tańca” w Łodzi szkoli się również z technik tańca klasycznego, współczesnego, kontakt improwizacji i wszystkiego „co wpadnie jej w ręce” ;) Na co dzień prowadzi regularne zajęcia zouka i bachaty w Warszawie.

Biuro Festiwalowe

Rejestracja na Silesian Zouk Festival możliwa będzie:

Piątek: 19:30 - 2:00

Sobota: 11:00 - 13:30

Silesian ZOUK Festival | 15 - 17 November 2019 | Katowice, Poland. Designed By mappo.pl